Rozpis utkání

Rozpis utkání:  (celkem 2.serie zápasů - 10.kol)
1.kolo
20.3.11 (neděle) - Champ(i)ons - volno
22.3.11 (úterý) - FC Kravinec - Young Devils - 16:25 (Sokolák) - odehráno
22.3.11 (úterý) - Infernale Tiratore - Berušky - 17:25 (Sokolák)- odehráno
2.kolo
26.3.11 (sobota) - Young Devils - volno
29.3.11 (úterý) - Infernale Tiratore - FC Kravinec- 17:00 (Sokolák)- odehráno
5.4.11 (úterý) - Champ(i)ons - Berušky- 17:30 (Sokolák)- odehráno
3.kolo
2.4.11 (sobota) - Infernale Tiratore - volno
5.4.11 (úterý) - Champ(i)ons - Young Devils- 16:30 (Sokolák)- odehráno
7.4.11 (čtvrtek) - Berušky - FC Kravinec- 16:30 (Sokolák)- odehráno
4.kolo
9.4.11 (sobota) - Berušky - volno
26.4.11 (úterý) - Young Devils - Infernale Tiratore- 16:15 (Sokolák)- odehráno
14.4.11 (čtvrtek) - FC Kravinec - Champ(i)ons- 17:00 (Sokolák) - zrušeno - kontumace
5.kolo
16.4.11 (sobota) - Infernale Tiratore - Champ(i)ons- 15:50 (Sokolák)- odehráno
19.4.11 (úterý) - Berušky - Young Devils- 16:30 (Sokolák)- odehráno
21.4.11 (čtvrtek) - FC Kravinec - volno
Dohrávky týmu FC Rybáři
26.4.11 (úterý) -  Champ(i)ons - FC  Rybáři- 17:15 (Sokolák)- odehráno
26.4.11 (úterý) - FC Rybáři - Infernale Tiratore- 18:15 (Sokolák)- odehráno
28.4.11 (čtvrtek) - Young Devils - FC Rybáři- 16:30 (Sokolák)- odehráno
28.4.11 (čtvrtek) - FC Rybáři - FC Kravinec- 17:30 (Sokolák)- odehráno
3.5.11 (úterý) - Berušky - FC Rybáři- 16:30 (Sokolák)- odehráno
6.kolo - připojení týmu FC Rybáři
3.5.11 (úterý) -  FC Kravinec - FC  Rybáři- 17:30 (Sokolák)- odehráno
6.5.11 (pátek) - Champ(i)ons - Infernale Tiratore- 15:00 (Sokolák)- odehráno
19.5.11 (čtvrtek) - Young Devils - Berušky- 16:30 (Sokolák)- odehráno
7.kolo
10.5.11 (úterý) - Young Devils - Infernale Tiratore- 16:30 (Sokolák)- zrušeno - kontumace
12.5.11 (čtvrtek) - Champ(i)ons - FC Kravinec- 17:20 (Sokolák)- odehráno
17.5.11 (úterý) - Berušky - FC Rybáři- 16:25 (Sokolák)- zrušeno - kontumace
Přestupové období - - - - - - - - - - - - - - - - -
8.kolo- změny v pravidlech
31.5.11 (úterý) -  Infernale Tiratore - FC Rybáři- zrušeno - kontumace
31.5.11 (úterý) - FC Kravinec - Berušky- 16:20 (Sokolák)- odehráno
2.6.11 (čtvrtek) - Young Devils - Champ(i)ons- 16:30 (Sokolák)- odehráno
9.kolo
21.6.11 (úterý) - Berušky - Champ(i)ons- 16:30 (Sokolák)- zrušeno - kontumace
23.6.11 (čtvrtek) -  Young Devils - FC Rybáři- 16:50 (Sokolák)- odehráno - předávání cen
9.6.11 (čtvrtek) - FC Kravinec - Infernale Tiratore- zrušeno - kontumace
10.kolo
14.6.11 (úterý) -  Champ(i)ons - FC Rybáři- 16:30 (Sokolák)- zrušeno - kontumace
14.6.11 (úterý) - Berušky - Infernale Tiratore- zrušeno - kontumace
16.6.11 (čtvrtek) - Young Devils - FC Kravinec- 16:40 (Sokolák)- odehráno

VÝSLEDKY
KZP 3: 10 KRA
STR 0 : 5 LEG
YDE - volno
 
TOP 3 STŘELCI
1. 26x Cimr (KRA)
2. 20x Černohlávek (LEG)
3. 13x Krásenský (YDE)
 
TOP 3 NAHRÁVAČI
1. 17x Pacák (KRA)
2. 8x Černohlávek (LEG)
3. 7x Fuksa (YDE)
Mediální partneři
Svoboda.info - regionální zpravodajství z Čáslavska a Kutnohorska
denikgh.png
of.png
Sponzoři
logo fitness.jpg
Spřátelené soutěže
CD12.PNG
Ostatní partneři
D10s-sticker3.JPG
TOPlist

Aktuální počasí
© 2010-2015 Ondřej Moravec, všechna práva vyhrazena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one