Novinky

Plakát

Plakát

Turnaj Luďka Zelenky
P2250383.JPG
25.2.2012 se uskutečnila jakási ,,generálka" před 2.ročníkem KUTNOHORSKÉ LIGY v malé kopané. Na Sokoláku v Kutné Hoře byl odehrán Seznamovací MINI_TOURNAMENT, kterého se zúčastnily 3 mužstva z původně plánovaných 4. BIGG BOSS, Fitness Centrum a Gunners. KZP se v průběhu turnaje omluvily. Díky lichému počtu mužstev byly odehrány pouze 3 utkání, které byly určeny na 2x20 minut.

V první utkání změřily své síly hráči BIGG BOSS a Fitness Centra. Vítězem se v tomto utkání stali hráči BIGG BOSS, kdy dokázali nastřílet Fitness Centru 10 branek obdrželi pouze 3. V dalším utkání se střeli hráči BIGG BOSS s Gunners a taktéž zvítězili, tentokrát 12:3. Gunners si zahráli v posledním utkání proti Fitness Centru a v tomto vyrovnaném utkání slavili vítězství nakonec hráči Fitness Centra 5:4 v prodloužení.

---Pro zobrazení celého textu - zobrazte celý text---
Soccer Ball wallpaper.jpg
V sobotu se uskuteční jakýsi seznamovací turnaj pro mužstva, které budou působit v lize a které budou mít zájem se turnaje zúčastnit. Všichni, kteří se chtějí před startem ligy na cokoli zeptat, jsou samozřejmě vítáni. V této příležitosti by jsme uvítali, kdyby mužstva zaplatily rovnou startovné, které činí 700 Kč...

Kde: Sokolák, Kutná Hora
Kdy: 8:30
Kdo: přihlášené týmy: Fitness Centrum, BIGG BOSS, Gunners, KZP
Logo kutnohorské ligy.png
KUTNOHORSKÁ LIGA se dohodla na spolupráci se serverem SVOBODA.INFO a s týdeníkem OBZORY KUTNOHORSKA. Oba tyto mediální partneři ligy budou pravidelně informovat veřejnost o dění v lize formou výsledků apod...Proto neváhejte a portál SVOBODA.INFO navštivujte pravidelně a pokud chcete mít výsledky v ruce v tištěné formě, zakupte si týdením OBZORY KUTNOHORSKA.
VÝSLEDKY
KZP 3: 10 KRA
STR 0 : 5 LEG
YDE - volno
 
TOP 3 STŘELCI
1. 26x Cimr (KRA)
2. 20x Černohlávek (LEG)
3. 13x Krásenský (YDE)
 
TOP 3 NAHRÁVAČI
1. 17x Pacák (KRA)
2. 8x Černohlávek (LEG)
3. 7x Fuksa (YDE)
Mediální partneři
Svoboda.info - regionální zpravodajství z Čáslavska a Kutnohorska
denikgh.png
of.png
Sponzoři
logo fitness.jpg
Spřátelené soutěže
CD12.PNG
Ostatní partneři
D10s-sticker3.JPG
TOPlist

Aktuální počasí
© 2010-2015 Ondřej Moravec, všechna práva vyhrazena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one