Systémem 7+1 na celé hřiště odstartoval All Stars match, což je výběr těch neproduktivnějších hráčů z jednotlivých mužstev.

Sestavy mužstev byly následovné:
Star 1: Mičo - Výborný, Sochr, Bláha, Slezák, Černohlávek, Fuksa, Dejmal, Bularga

Star 2: Vavřička - Antoš, Lacko, Pašiak, L.Marek, Wagner, Wasserbauer, Šich, L.Veselý, Rovenský

Sestavy se trochu lišily od původních, ale to nemělo nic na tom, že celý zápas byl boj od první minuty až do poslední.
Skóre otevřel po Antošově nahrávce Lacko. Do poločasu skóre zůstalo nezměněné a i ve druhém poločase i přes několik šancí na obou stranách toto skóre zůstalo nezměněné. Až asi 5 minut před koncem se konečně podařilo týmu Star 2 prosadit. Konkrétně se po přihrávce Výborného prosadil Fuksa. Následovaly pokutové kopy. 5 penalt na každé straně.